2021 YKSHazırlıkları
2 hafta önce
Duyurular
2021 YKS Hazırlıkları

Sevgili gençler hepinize geçmiş olsun zor bir dönemi geride bıraktınız.Yıl boyunca yapmak istediğiniz halde ertelediğiniz ne varsa yapma vakti, ihmal ettiklerinizle ilgilenme zamanı..Dinlenmek hakkınız..

Görüntüle
5 Soru ile Tekrar
4 ay önce
Youtube
5 Soru ile Tekrar YouTube PDF Dosyaları

 Pdf dosyalarına ulaşmak için detay kısmına baktınız.

Görüntüle
4 ay önce
Kitaplarımız
AYT Kimya-1 Kitabımız Çıktı

Öğrencilerimizin çok beklediği ve bizim de çıkarmak için sabırlandığımız kitabımız sonunda kitapçılarda yerini aldı. Derslerimizi online izleyen öğrencilerimiz kitabın çıkacağını zaten biliyorlardı. 

Görüntüle
4 ay önce
Kimyaozel.net
Uzaktan Eğitim Kimyaozel.net Farkı

Son dönemde iyice ivme kazanan online öğrenim, zamandan ve mekandan bağımsız, sanal ortamda gerçekleşen,  görsel ve işitsel olarak derslerin yayınlandığı eğitim faaliyetlerinin tümüdür. İstenilen zamanda istenilen dersin alındığı bu sisteme Kimya dersinin 

Görüntüle
Uzaktan Eğitim Görseli
5 ay önce
Genel
Uzaktan Eğitim İle İlgili Kısa Bilgiler

Birçoğumuzun okumadan geçmek istediği bu kısmı kısaca anlatmaya çalışarak başlayalım. Uzaktan eğitim ilk olarak 1830’lu yıllarda mektupla öğrenim şeklinde başlamıştır. Fiziksel engeli olan, eve bağlı bireylerin yararlandığı bir  

Görüntüle
6 ay önce
Duyurular
Siteyi Gece Modunda Kullanmak

İnternet üzerinden ders çalışan arkadaşlarımız gece modunda derslerin gözleri daha az yorduğunu ve sitenin gece olup olmadığını sordular. 

Görüntüle
8 ay önce
Duyurular
5 Aralık 2019 Tarihli Duyuru

Merhaba değerli gençler, Organik kitabından sonra yine aynı şekilde diğer AYT konularının fasikülünü çıkarmak için çalışmalarımız devam ediyor.  Muhtemelen diğer AYT konularını iki fasikül halinde çıkaracağız.

Görüntüle
8 ay önce
Duyurular
Organik Kimya Kitabı Çıktı

Değerli gençler kitabımız çıktı. Başlangıçta maksimumkitap.com sitesi üzerinden satışı olacak ( linki aşağıda ).                                                                                                                                                                       

Görüntüle
8 ay önce
Duyurular
7 Kasım 2019 Tarihli Duyuru

Değerli arkadaşlar  225 günlük uzun bir süremiz sınav için.Mart-Nisan gibi havaların ısınması ile çalışma isteğimiz azalır yorgunluğumuz artar.O yüzden bu aylar en verimli geçirmemiz gereken aylar.

Görüntüle
8 ay önce
Duyurular
4 Kasım 2019 Tarihli Duyuru

Sevgili gençler  Talim Terbiye Kurulu  geçen yılda olduğu gibi bu yılda 2020 YKS de çıkacak konu ve kazanımları 4 kasımda yayımladı (açıklamayı aşağıya bırakıyoruz ) 

Görüntüle