1 ay önce
Duyurular
Siteyi Gece Modunda Kullanmak

İnternet üzerinden ders çalışan arkadaşlarımız gece modunda derslerin gözleri daha az yorduğunu ve sitenin gece olup olmadığını sordular. 

Görüntüle
3 ay önce
Duyurular
5 Aralık 2019 Tarihli Duyuru

Merhaba değerli gençler, Organik kitabından sonra yine aynı şekilde diğer AYT konularının fasikülünü çıkarmak için çalışmalarımız devam ediyor.  Muhtemelen diğer AYT konularını iki fasikül halinde çıkaracağız.

Görüntüle
3 ay önce
Duyurular
Organik Kimya Kitabı Çıktı

Değerli gençler kitabımız çıktı. Başlangıçta maksimumkitap.com sitesi üzerinden satışı olacak ( linki aşağıda ).                                                                                                                                                                       

Görüntüle
3 ay önce
Duyurular
7 Kasım 2019 Tarihli Duyuru

Değerli arkadaşlar  225 günlük uzun bir süremiz sınav için.Mart-Nisan gibi havaların ısınması ile çalışma isteğimiz azalır yorgunluğumuz artar.O yüzden bu aylar en verimli geçirmemiz gereken aylar.

Görüntüle
3 ay önce
Duyurular
4 Kasım 2019 Tarihli Duyuru

Sevgili gençler  Talim Terbiye Kurulu  geçen yılda olduğu gibi bu yılda 2020 YKS de çıkacak konu ve kazanımları 4 kasımda yayımladı (açıklamayı aşağıya bırakıyoruz ) 

Görüntüle
3 ay önce
Duyurular
3 Kasım 2019 Tarihli Duyuru

Değerli gençler 12.sınıflar yazılıya hazırlık için geçen dönem Youtube da hazırladığımız Kimya ve Elektrik konusu ile ilgili 3 videoyu izleyebilirsiniz.Linkini aşağı bırakıyorum.

Görüntüle
3 ay önce
Duyurular
8 Ekim 2019 Tarihli Duyuru

Değerli gençler şu müfredat olayını sorular geldiği için aramıza yeni katılanlar için tekrar hatırlatalım.  MEB 30 EKim 2018 deki yapmış olduğu açıklama linkini tekrar aşağı koyuyorum.Aynı zamanda MEB kazaım testlerindeki mezunlar için hazırlanan testlerde bu durumu destekliyor.( 2018 YKS soruları da bu doğrultuda geldi zaten) .

Görüntüle
3 ay önce
Kimyaozel.net
Online Kimya Çalışmak

Online ders çalışmak bilgisayar veya internet bağlantısı olan herhangi bir cihaz aracılığıyla online olarak konuyu öğrenmektir.  Normal dersten farklı olarak bir öğretmen değil, bir bilgisayar ile karşı karşıya kalınır.

 

Görüntüle
3 ay önce
Kimyaozel.net
Karbon Kimyasına Giriş Test-1 Soru Çözüm

Karbon Kimyasına Giriş Konusuna ait Oktay Hoca'nın çözdüğü testin çözüm videosu ve pdf dosyası aşağıdadır.

Görüntüle
4 ay önce
Kimyaozel.net
Organik Kimya Kitabı

Sitemizde yer alan organik dokümanlarını düzenleyerek kitap haline getirdik. Organik videolarımızla tamamen uyumlu olan Organik Kimya kitabımızı internet kitap sitelerinden temin edebileceksiniz.

 

Görüntüle