Sık Sorulan Sorular@endsection Öğrenciler Sordu bizde Cevapladık@endsection kimyaozel.net

Sık Sorulan Sorular

KimyaÖzel Nedir?

Eylül 2014 te kurulan Youtube kanalı üzerinden sınavlara hazırlık sürecinde Kimya konularının anlatıldığı bir projedir. Amacımız Kimya alt yapınız tam olarak yoksa ve olumsuz bir bakış açınız varsa onu değiştirmek ve hedeflerinize ulaşmak için kaliteli ve en iyi içeriği sunarak size yardımcı olmak.

Mesleğimde en iyisini yapmayı ilke edinmiş biri olarak 12 yıldır edindiğim birikim ve tecrübelerimi aktarıyorum. Neredeyse her yıl değişen müfredata uygun öğrenim içeriklerini yeniden düzenliyorum. Her dersin kendine göre bir mantığı var ve öğrenmek için ihtiyacınız olan zaman maalesef az. Bu kısa süre zarfında kendi öğrenim stilinizi kazanmanıza yardımcı oluyorum.

Sisteme iki şekilde üye olarak videolara ulaşabilirsiniz. a) Tamamen güvenlik sertifikalı (3D Secure) sitemizden herhangi bir kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. (Kredi Kartı ile alım yaptığınızda bildirim formunu doldurmanıza gerek yok.) b) Site üzerinden verilen hesap bilgilerinden birine para yatırarak alabilirsiniz. (Bu şekilde üye olduğunuzda mutlaka bildirim formunu doldurmanız gerek. Form bize ulaştıktan 24 saat içerisinde videolara ulaşabileceksiniz.)

Sisteme üye olup, ihtiyacınıza uygun olan paketi kullanmaya başladığınızda tüm videoların yüklü olduğunu göreceksiniz. Değişen sisteme ve yenilenen müfredata göre konularda yapılacak güncellemeler ile paketi kullanmaya devam edeceksiniz.

Paketiniz açıldıktan sonra 2021 YKS tarihine kadar sınırsız izleyebileceksiniz.

Evet, videolarda anlattığım konuları ve soruları PDF formatında indirebileceksiniz.

Kimya Özel Youtube kanalında ve kimyaozel.net adresinden yayınladığım 150 ye yakın videoyu inceleyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan paketleri havale yolu ile almak için öncelikle istediğiniz paketi sepete atıyorsunuz. Ardından giriş yaptıktan ve adres bilgilerini girdikten sonra ödeme sayfasında havale ile ödemeyi seçiyorsunuz. Bu şekilde sipariş bilgileriniz oluşuyor. Havale bilgileri ekranı karşınıza çıkıyor, aynı zamanda bu bilgiler mail adresinize de gönderiliyor.