SIK SIK SORULAN SORULAR

Tümünü Cevapladık.

KimyaÖzel Nedir?

Eylül 2014 te kurulan Youtube kanalı üzerinden sınavlara hazırlık sürecinde Kimya konularının anlatıldığı bir projedir. Amacımız Kimya alt yapınız tam olarak yoksa ve olumsuz bir bakış açınız varsa onu değiştirmek ve hedeflerinize ulaşmak için kaliteli ve en iyi içeriği sunarak size yardımcı olmak.

Kimya öğrenmek için sizi neden tercih etmeliyim ?

Mesleğimde en iyisini yapmayı ilke edinmiş biri olarak 12 yıldır edindiğim birikim ve tecrübelerimi aktarıyorum. Neredeyse her yıl değişen müfredata uygun öğrenim içeriklerini yeniden düzenliyorum. Her dersin kendine göre bir mantığı var ve öğrenmek için ihtiyacınız olan zaman maalesef az. Bu kısa süre zarfında kendi öğrenim stilinizi kazanmanıza yardımcı oluyorum.

Ders Videolarını Nasıl İzleyebilirim.

Sisteme iki şekilde üye olarak videolara ulaşabilirsiniz. a) Tamamen güvenlik sertifikalı (3D Secure) sitemizden herhangi bir kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. (Kredi Kartı ile alım yaptığınızda bildirim formunu doldurmanıza gerek yok.) b) Site üzerinden verilen hesap bilgilerinden birine para yatırarak alabilirsiniz. (Bu şekilde üye olduğunuzda mutlaka bildirim formunu doldurmanız gerek. Form bize ulaştıktan 24 saat içerisinde videolara ulaşabileceksiniz.)

Sisteme üye olduğumda tüm TYT ve AYTvideoları hazır mı , izleyebilecek miyim?

Sisteme üye olup, ihtiyacınıza uygun olan paketi kullanmaya başladığınızda tüm videoların yüklü olduğunu göreceksiniz. Değişen sisteme ve yenilenen müfredata göre konularda yapılacak güncellemeler ile paketi kullanmaya devam edeceksiniz.

Aldığım TYT-AYT paketini hangi tarihe kadar izleyebilirim?

Paketiniz açıldıktan sonra 2021 YKS tarihine kadar sınırsız izleyebileceksiniz.

Derslere Ait Notlar Olacak mı?

Evet, videolarda anlattığım konuları ve soruları PDF formatında indirebileceksiniz.

Örnek Ders Videolarınız Var mı?

Kimya Özel Youtube kanalında ve kimyaozel.net adresinden yayınladığım 150 ye yakın videoyu inceleyebilirsiniz.