Tüm Kimya 2020 | kimyaozel.net

Tüm Kimya 2020

Lütfen paketi almadan önce açıklamayı okuyunuz.

Paket Üniteleri ve Video Süreleri

1. Ünite
Kimya Bilimi
2. Ünite
Atom ve Periyodik Sistem
3. Ünite
Kimyasal Türler Arası Etkileşimler
4. Ünite
Maddenin Halleri
5. Ünite
Doğa ve Kimya (Eklenecek )
6. Ünite
Kimyanın Temel Kanunları
7. Ünite
Kimyasal Hesaplamalar
8. Ünite
Karışımlar
9. Ünite
Asit-Baz ve Tuzlar
10. Ünite
Kimya Her Yerde
11. Ünite
Modern Atom Teorisi
12. Ünite
Gazlar
13. Ünite
Sıvı Çözeltiler ve Çözünürlük
14. Ünite
Kimyasal Tepkimelerde Enerji
15. Ünite
Kimyasal Tepkimelerde Hız
16. Ünite
Sulu Çözeltilerde Denge (Asit-Baz)
17. Ünite
Kimyasal Tepkimlerde Denge
18. Ünite
Sulu Çözeltilerde Denge ( Çözünme-Çökelme )
19. Ünite
Kimya ve Elektrik
20. Ünite
Organik Karbon Kimyasına Giriş (2019)
21. Ünite
Organik - İzomerlik (2018)
22. Ünite
Organik-Alkanlar (2019)
23. Ünite
Organik-Alkenler (2019)
24. Ünite
Organik-Alkinler (2019)
25. Ünite
Organik-Aromatik Bileşikler (2019)
26. Ünite
Organik Fonksiyonel Gruplar (2019)
27. Ünite
Organik Alkoller (2019)
28. Ünite
Organik Eterler (2019)
29. Ünite
Organik Aldehitler ve Ketonlar (2019)
30. Ünite
Organik Karboksilik Asitler ve Esterler (2019)
31. Ünite
Organik - Adlandırma (2018)
32. Ünite
Organik - Tepkimeler (2018)
Fıyat: 310
270 TL

PAKET AÇIKLAMASI

  1. Tüm Kimya kullanım süresi 365 gündür. Paketi aldığınız gün itibarı ile 365 gün boyunca istediğiniz kadar kullanabileceksiniz.

  2. Bu paket TEK KULLANICI İÇİNDİR, sınırsız yada sınırlı kullanım hakkı TEK KİŞİ içindir. Bir kullanıcı hesabıyla sürekli değişik IP lerden giriş yapılması durumunda sisteme uyarı düşmektedir. Bu durumda kişi video kullanımı incelenmektedir. Bu durumun birden fazla kullanıcı kullanımından kaynaklandığı tespit edilmesi durumunda tek taraflı olarak üyelik iptal edilecektir. Mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen durumlar dikkate alınacaktır. Kişi birden fazla PC yada mobilden izleme yapıyorsa ve aynı anda giriş yapılmaz ise makul kullanımlarda uyarı gelmemektedir.

  3. Bu yıl müfredatta herhangi bir değişiklik olmayacak.Alacağınız pakette bulunan videoların ve dokümanların tamamı güncel fakat geçen dönem yaptığımız gibi bu dönemde bazı ünitelerde düzenlemeler yapacağız.Bu süreçle ilgili ayrıntılar çalışma odamızdaki  duyurular kısmında belirtilecektir.Video sayıları ve süreleri ile ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  4. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde paket kullanımı otomatik olarak açılmaktadır. Havale yolu ile yapılan ödemelerde ise DESTEK  formu doldurulduktan sonra hesapların kontrol edilmesi ile paket kullanıma açılmaktadır.

  5. ÖRNEK VİDEO

  6. ÖRNEK PDF

 

 

 

Merhaba değerli gençler, Oktay Hoca ben, sistemimizle ilgili genel bilgi vereyim.

Hazırladığım dokümanlar üzerinden ders anlatımı yapmaktayım. Konuları anlatırken en çok dikkat ettiğim nokta ‘’ işin kolayına kaçmadan’’ olabildiğince formül kullanımından uzak durmak. Kimya çabuk öğrenilip çabuk unutulan bir ders. Kimyanın doğru mantığını öğrendiğiniz sürece bu mantığın üzerine ekleyeceğin her bilginin kalıcılığı çok daha fazla olacaktır.15 yıla yaklaşan öğretmenlik hayatımda edindiğim tecrübelerle, sizleri bir ‘denek’ olmaktan kurtarıp, onaylanmış başarı yöntemleri sunmak için çalışıyorum.

Ders dinlemeye başlamadan önce mümkünse derse ait dokümanın çıktısını alınız. Doküman elinizde yoksa gerektiğinde not alabileceğiniz bir defteriniz mutlaka olsun. Derslerimizden maksimum verimi almak için anlamadığınız noktalarda videoyu durdurup üzerinde düşünmeniz ve gerekirse geri alıp tekrar izlemeniz çok önemli. Bu olayı kesinlikle bir zaman kaybı olarak düşünmeyin.

Hazırladığım dokümanlarda konuları küçük parçalara bölüyorum ve her bir parçada o kısımla ilgili sorularımız oluyor. Bu sorulardan bir kısmını öncelikle yine videoyu durdurup sizin çözmenizi istiyorum. Daha sonra ünite bitiminde ‘Ne kadar öğrendim’ adı altında genel testlerimiz oluyor. Ünitenin tamamını kapsayan bu sorularla ne kadar öğrendiğinizi ve eksik kalan kısımları belirlemiş oluyorsunuz.

Ben bir öğretmen olarak işimi severek yapıyorum ve benim de öğrenme sürecim kesintisiz devam ediyor. Severek yapacağınız mesleklere sahip olmak için çıktığınız bu zorlu süreçte az da olsa  bir katkımız olursa ne mutlu bize. Başarılar dileriz.

YORUMLAR

Görüşünü Bizimle Paylaş

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

arama

Input your search keywords and press Enter.