Kimya-1 (TYT) Paketi | kimyaozel.net

Kimya-1 (TYT) Paketi

Lütfen paketi almadan önce açıklamayı okuyunuz.

Paket Üniteleri ve Video Süreleri

1. Ünite
Kimyanın Temel Kanunları
2. Ünite
Atom ve Periyodik Sistem
3. Ünite
Kimyasal Türler Arası Etkileşimler
4. Ünite
Maddenin Halleri
5. Ünite
Kimyasal Hesaplamalar
6. Ünite
Asit-Baz ve Tuzlar
7. Ünite
Kimya Her Yerde
8. Ünite
Kimya Bilimi
9. Ünite
Karışımlar

Bir önceki dönem paket alımlarımız durdurulmuştur.

PAKET AÇIKLAMASI

  1. Kimya-1 kullanım süresi 365 gündür. Paketi aldığınız gün itibarı ile 365 gün boyunca istediğiniz kadar kullanabileceksiniz.

  2. Bu paket TEK KULLANICI İÇİNDİR, sınırsız yada sınırlı kullanım hakkı TEK KİŞİ içindir. Bir kullanıcı hesabıyla sürekli değişik IP lerden giriş yapılması durumunda sisteme uyarı düşmektedir. Bu durumda kişi video kullanımı incelenmektedir. Bu durumun birden fazla kullanıcı kullanımından kaynaklandığı tespit edilmesi durumunda tek taraflı olarak üyelik iptal edilecektir. Mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen durumlar dikkate alınacaktır. Kişi birden fazla PC yada mobilden izleme yapıyorsa ve aynı anda giriş yapılmaz ise makul kullanımlarda uyarı gelmemektedir.

  3. Paketi aldığınızda videoların çoğunluğu hazır ulaşabileceksiniz. Fakat bu yıl bazı ünitelerde MEB çok köklü olmayan değişiklikler yaptı, bazı kısımlar müfredattan çıkarıldı. MEB kitaplarına göre  bu değişiklikleri PDF’lere ve videolara yansıtılacak. Hangi kısımların güncelleneceğine dair her ünitenin başında size bilgi vereceğim. Güncellemeleri beklemeden İzlemek istediğiniz bir video olduğunda ünite açıklamasını dikkate alarak izleyiniz.

  4. Kredi kartı veya Banka kartı ile yapılan ödemelerde paket kullanımı otomatik olarak açılmaktadır. Havale yolu ile yapılan ödemelerde ise ödeme bildirimi formu doldurulduktan sonra hesapların kontrol edilmesi paket kullanıma açılmaktadır. 

 

YORUMLAR

Görüşünü Bizimle Paylaş

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

arama

Input your search keywords and press Enter.