Paket Detayı

Kimya AYT-1 (11.sınıf ) 2022

Kullanım Süresi 2022 YKS'ye Kadardır
O
Eğitmen Oktay Hoca

210₺

Örnek PDF
11. sınıf kimya konularını içerir.

Özellikler:

 • 118+ Video
 • 48+ Saat
 • 213+ Sayfa PDF
 • Güncel Müfredat
 • Özgün içerik
 • Güvenilir Ödeme Alt Yapısı

Paket Açıklaması

 1. 2022 Sınavına girecekler için bu paket uygundur. Yıl içindeki güncellemeler aldığınız pakete yansıtılacaktır. 
 2. Bu video setine ait 1 adet kitap adresinize kademeli olarak gönderilecektir. Gönderim tarihleri ile ilgili açıklamayı ‘Duyurular’ kısmında bulabilirsiniz.
 3. Bu paket TEK KULLANICI İÇİNDİR, sınırsız ya da sınırlı kullanım hakkı TEK KİŞİ içindir. Bir kullanıcı hesabıyla sürekli değişik IP’lerden giriş yapılması durumunda sisteme uyarı düşmektedir. Bu durumda kişi video kullanımı incelenmektedir. Bu durumun birden fazla kullanıcı kullanımından kaynaklandığı tespit edilmesi durumunda tek taraflı olarak üyelik iptal edilecektir. Mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen durumlar dikkate alınacaktır. Kişi birden fazla PC ya da mobilden izleme yapıyorsa ve aynı anda giriş yapılmaz ise makul kullanımlarda uyarı gelmemektedir.
 4. Bu pakette bulunan videoların ve dokümanların tamamı güncel ve 2022 müfredatına uygun fakat geçen dönem yaptığımız gibi bu dönemde bazı ünitelerde düzenlemeler yapacağız. Bu süreçle ilgili ayrıntılar yıl içinde çalışma odamızdaki  duyurular kısmında belirtilecektir.
 5. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde paket kullanımı otomatik olarak açılmaktadır. Havale yolu ile yapılan ödemelerde ise DESTEK  formu doldurulduktan sonra hesapların kontrol edilmesi ile paket kullanıma açılmaktadır.

Kredi kartı veya banka kartı ile yapılan ödemelerde dersler otomatik olarak açılır.

Havale ile yapılan ödemelerde ise havale yapıldığına ilişkin bilginin destek sayfası üzerinden bize bildirilmesinden sonra bir kaç saat içinde açılır.

Videoları istediğiniz boyutta ve istediğiniz hızda izleyebilirsiniz.

Bu çalışma paketine uygun olarak hazırlanmış basılı kitaplar basım işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize kademeli olarak gönderilecektir. Kitap gönderim tarihleri ile ilgili açıklamaları çalışma odamızdan takip edebilirsinizHenüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin

Yorum yapmak için yapmak lazım.