oktay hoca ile kimya konu anlatımı

Üniversiteye Hazırlıkta Oktay Hoca İle Kimya Konu Anlatımı

Admin tarafından 2 ay önce güncellendi. Genel

Üniversiteye Hazırlıkta Oktay Hoca İle Kimya Konu Anlatımı

Değerli arkadaşlar güzel Dünya’mız bir salgın ile mücadele etmektedir. Bu salgın tüm Dünya’yı etkisi altına almış bulunmaktadır. Tüm iş alanlarında salgının büyük yaraları ortaya çıkmıştır. Herkes bu yaraları kendine göre tedavi etmeye çalışmaktadır. Ancak salgının seyrinin ne olacağına ilişkin belirsizlikler, insanları karamsarlığa sürüklemektedir.

Bu tip dönemlerde karamsarlığa uğramak her insanın başına gelebilecek bir olaydır. Burada önemli olan karamsarlıktan erken çıkmaktır. İnsanlık tarihi boyunca insanların başına bundan çok daha tehlikeli sorunlar çıkmıştır. İnsanoğlu bir şekilde sorunlarla baş etmeyi öğrenmiş ve en sonunda galip gelmiştir.

Öğrenciler için kritik nokta karamsarlığa devam edip etmeyecekleridir. Karamsarlığa devam etmedikleri zaman önlerinde aydınlık bir gelecek beklemektedir. Bu gelecek ise çok fazla bilmeyi gerektiren bir gelecektir. Bilmek, öğrenmeye çalışmak geçmişte olduğu gibi gelecekte de önemli olacaktır.

Yapılması gereken eldeki olanakları en iyi şekilde kullanmak ve kendini geliştirmektir. Eve tıkılıp kalmak yerine evi bir iş alanına, bir öğrenme alanına dönüştürmek gerekiyor. İnternet üzerinden yapılacak öğrenmeler ile okuldan daha iyi sonuçlar elde edebilir.

Okulda ders dinlerken canınızı sıkan arkadaşlarınız veya öğretmenleriniz olabilir. Evde canınızı sıkacak bir durum yoktur. Sadece siz ve öğreneceğiniz materyal var.  Kimya konu anlatımlı bir videoyu açtığınızda, siz ve konu baş başasınız.  İstediğiniz rahatlıkta öğrenme imkânınız var.

Kimyaozel.net üzerinde anlattığımız konular öğrencilerin kendi başlarına öğrenmelerine dayanmaktadır.  Hoca konu anlatıyor, öğrenci istediği hızda istediği kadar dinleyebilme-izleyebilme özgürlüğüne sahip oluyor.  

Sadece videolar yok. Konu anlatımlı PDF ve test dosyaları da bulunmaktadır. Öğrenciler önce PDF dosyalarındaki konu anlatımları kendileri çalışıyor sonra Oktay Hoca’nın anlatımı ile yeniden konuyu çalışıyor. Böylece tam öğrenme gerçekleşebiliyor.  

Paket detaylarında yer alan örnek videolardan faydalanabilirsiniz. Bu sizin karar vermenizde yardımcı olacaktır.  

  1. İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

    Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yorumlar listelenirken gizli kalacaktır.