Article
7 Kasım 2019 Tarihli Duyuru

Değerli arkadaşlar  225 günlük uzun bir süremiz sınav için.Mart-Nisan gibi havaların ısınması ile çalışma isteğimiz azalır yorgunluğumuz artar.O yüzden bu aylar en verimli geçirmemiz gereken aylar.Şimdiye kadar iyi gitmemiş olabilir belki, kendini toparlaman için ve çalışma düzenini oturtman için iyi bir zaman var önünde.

 

Geçen dönem 10' ar adet deneme  sınavlarını güncel müfredata göre hazırlamıştık ve bunları aynı şekilde bu 2020 YKS içinde kullanabilirsiniz.

2020 YKS için ise bunlara  ek olarak ;

-- TYT için   2020 sınavında sorumlu olduğunuz 43 adet kazanım başlığı var ve her biri için ortalama iki soru hazırlayacağız  PDF ve videolarını ekleyeceğiz.Bu çalışma sizin için güzel bir özet olacak.

--AYT için ise geçen dönemde hazırladığımız özetleri Sıvı çözeltiler ve gazlarda yaptığımız gibi (hediye paketlerdeki özetlere bakabilirsiniz) diğer ünitelerinde özetlerini düzenli bir şekilde pdf halinde size sunacağız.

 Kimya-1 veya Kimya-2 paketlerinden herhangi birini alanlar hem TYT hem de AYT için yaptığımız bu çalışmaların tamamına erişebilecekler.

    Yorumlar

    İlk yorumu siz yazın!

Yorum Ekle