2021 YKSHazırlıkları

2021 YKS Hazırlıkları

Admin 2 ay önce Duyurular

Sevgili gençler hepinize geçmiş olsun zor bir dönemi geride bıraktınız.Yıl boyunca yapmak istediğiniz halde ertelediğiniz ne varsa yapma vakti, ihmal ettiklerinizle ilgilenme zamanı..Dinlenmek hakkınız..

 

Bu süreçte elimizden geldiğince sizlere  yardımcı olmaya çalıştık.Özellikle videolardaki yorumlarınıza başlangıçta cevap vermeye çalıştım ama  sayının aşırı artmasından dolayı çoğunuzun yorumuna cevap veremedim , bundan dolayı üzüntümü belirtmek isterim..Mail olarak veya sosyal medyadan mesaj atan ve arada göremediğim cevap veremediğim kişiler varsa da tekrardan kusura bakmasın,gözden kaçırmış olabilirim.Hakkınızı helal edin.

Onun dışında site ile ilgili görüşler ve önerileriniz olursa yazmanızı isterim. 3.yılımızı doldurduk, sizin geri dönüşleriniz doğrultusunda her yıl daha faydalı olmak için çaba harcamaya devam edeceğiz..

 

Üniversiteye gidecek olanlar için şimdiden başarılar diliyorum.Yolunuz açık olsun.Mezuna kalacak arkadaşlar için de yeni bir başlangıç verimli bir yıl diliyorum . Sağlığımız elverdiği sürece biz bu platformda olmaya devam edeceğiz elimizden geldiğince destek olmaya hazırız yine..

 

(2021 dönemi için 15-20 günlük bir aradan sonra tekrar buradan bilgilendirme yapacağız )

  1. İlk yorumu siz yazın!

    Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

    Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yorumlar listelenirken gizli kalacaktır.
WhasApp Destek Hattı